park-a-kid_black_folded
BABYDAN Configure Gate

ConfigureGate (aan-uitbouwhek). Systeemhek 3 panelen.
Een verlengdeel heeft aan één bovenkant een kegelscharnier aan de andere bovenkant een hoedscharnier. Hierdoor past een verlengdeel op elk ander hekdeel. De verwijderbare verticale spijl aan het uiteind is gemonteerd door de fabrikant. Verwijder deze door hem in het scharnierkegel te duwen en de onderkant weg te schuiven.

 Extra verdelen  Maat
 Standaard  180 cm
 1 verlengpaneel  240 cm
 2 verlengpanelen  300 cm

!

BABYDAN CONFIGURE GATE 180CM

Jippie's Kinderveiligheid
4013283020111
5624-10400-02
Gewicht: kg
TRAPHEKJE 120 tot 180cm 3-delig metaal
.
       
       
Totale Lengte inclusief muurbevestigingen: 191CM
Leeftijd: Vanaf geboorte

Configure Gate & 1 paneel

Jippie's / BabyDan
5624-10400-02
Gewicht: kg
       
       
.
Merk: BabyDan
Voorraad: Ja

Configure Gate & 1 verlengstuk

5624-10400-02

Het openen en sluiten van het deurtje

Het openen van het deurtje

Om het deurtje te openen knijpt u de hendel zo ver mogelijk in (1). Het "slotje' op het frame onder komt nu los. Het deurtje kan nu naar beide kant geopend worden

Voorraad: Ja

Configure Gate & 2 verlengstukken

5624-10400-02
Gewicht: kg
Zie ook meer afbeeldingen. Klik op het vergrootglas.

Het hek mag in een rechte lijn geplaatst worden, maar dan staat hij minder stabiel. Liever in een boogje of zig-zag. Dan staat hij het stevigst.

Omdat het deurtje hier in het midden zit, gebruiken we een Configure Gate in het midden en aan de uiteinde 2 losse verlengstukken van 20cm.

Beste Marieke, 

Bijgaand een foto van het traphekje; past precies!
Paul uit Eindhoven

 

 

Merk: Jippie's Kinderveiligheid
Model: Systeemhek
Hoogte: 75cm

BABYDAN DEUR 60CM

BabyDan
5705548007164
5654-2400-19

VAN SCHOTELTJE NAAR SCHOTELTJE UITEINDE 65 CM

Vaak wordt er bij een Configure Gate een extra deurtje gebruikt voor op de overloop: 1 deurtje voor naar boven en de andere voor naar beneden. Belangrijk: Het deurtje noemen we ook het A-gedeelte.  Bij het opbouwen van een hekje is het deurtje het EERSTE gedeelte.
Bekijk even de foto's, dan ziet u dat links en rechts de verbinding gelijk is. Bestaat uit de bovenkant (ook wel deksel-tandwieltje). Deze past dus ALTIJD op de het kegel-tandwieltje.

Opmerking: doordat links en rechts gelijk zijn kunt u het deurtje met de opening ook links of rechts bevestigen. Dit kan bij een trap belangrijk zijn, vooral als u weinig ruimte heeft.

Het deurtje mag meteeen aan de muur worden bevestigd. Zie ook voor meer afbeeldingen naast het vergrootglas.

Merk: Jippie's Kinderveiligheid
Model: Deurtje
Kleur:

Divers

Hoogte: 75cm
Breedte: 60cm
Breedte binnenkant deur: 42cm
Voorraad: Ja

BABYDAN CONFIGURE GATE + 1 DEUR 240CM