De configure gate is een schroefhek wat je kan gebruiken tot 140 centimeter. Dit veiligheidshekje is een oplossing voor grote openingen. Het hekje bestaat uit 2 delen van 33 cm. en heeft in het midden een deur van 72 cm. En de doorgang is 53 cm. Extra verlengdelen van 72 cm of 33 cm zijn los verkrijgbaar. Zo kan ook dit hek in elke gewenste breedte verlengt worden.
Alleen configureren systeem te zijn in overeenstemming met de nieuwste veiligheidsnorm EN1930 getest en goedgekeurd: 2011
Gemaakt in Denemarken
Gemaakt in Denemarken.
Het deurtje kan je op elke gewenste plek neer zetten. Als 1ste, in het midden of als laatste.
Gemakkelijk en snel met 1 hand te openen.
Snel weg te halen.
Kan naar beide kanten open.
Een breed deurtje.
Uitbreiden mogelijk.
Verlengen mogelijk.
Standaard maat is 90 - 140 cm.
Goedgekeurd.
Belangrijk: Op alle foto's zie je dat het hekje op de VLOER staat.
Als het hekje "zwevend" aan de muurbevestiging hangt, dan zal de muur bevestiging vroeg of laat onder het gewicht van het hekje afbreken. De muurbevestiging zorgt alleen dat het hekje niet gaat schuiven. Dus gewoon op de vloer plaatsen .
Opmerking: Als wij spreken over "maatwerk" dan bedoelen we dat je met standaard formaten van 20cm, 33cm, 46cm en 72cm veel mogelijke combinaties kunt maken.
Als je 3 stukjes van 20cm gebruikt heb je totaal 60cm.
of met een stukje van 20cm en 33cm dan kun je 53cm maken.
Op die manier maak je combinatie en lever je maatwerk,
Maar het is NIET mogelijk om de standaard formaten zelf in te korten. ( Bij het demonteren van de eenmalige kunststof scharnieren gaan deze kapot en zijn dan niet meer opnieuw te gebruiken.)
Hi Marieke,
Vorige week hebben we telefonisch contact gehad over een traphekje ivm onze traplift voor onze oudste zoon (4jaar, jongste 1 jaar) en hebben we het traphekje besteld.
Bij deze -zoals beloofd- de voor en na foto's. Onwijs bedankt voor de tips! Simply briljant om met afplaktape het hekje te passen!
Ik heb jullie getipt aan het team van ergotherapeuten van Reade Amsterdam. Ik hoop op nieuwe klanten voor jullie. Jullie service en vriendelijkheid maken jullie uitmuntend in je vak!
Nog 1 tip, als het mogelijk is zou ik een duidelijke google search link maken naar jullie site oor 'traphekje voor bij traplift'. Ik denk dat meer mensen daar op zoeken en het zou super zijn als jullie hen hierin kunnen helpen :)
Succes!
Groetjes,
Hilde Sikkema