|
Zorg ervoor dat de uitsparing van de muurbevestiging om het kegeltje zit van het hekje! Zodat het hekje stabieler en steviger staat en niet heen-en-weer kan schuiven. Daardoor komt het hekje ook niet omhoog als u het deurtje open maakt. Meer info T 073-6840840
Elk merk Systeemhekken heeft ALTIJD een drempeltje! Dit is nodig om alle losse onderdelen bij elkaar te houden.
GOUDEN TIP: Wanneer je twijfelt of het de goede maat is. Leg stroken papier op de vloer van 72 cm, 46 cm, 33 cm of 20 cm. Dan weet je ongeveer hoeveel deuren 72 cm, panelen 72 cm, 46 cm 33 cm of 20 cm je nodig hebt. De muurbevestiging is 4 cm (2 x 4 cm beide uiteinden) Deze reken je erbij als het meeloopt in de lengte van het traphek. Wanneer je de muurbevestiging haaks gaat monteren dan reken je de muurbevestiging er niet bij.
Waarschijnlijk hebben wij wel een oplossing voor uw trap opening probleem. Stuur ons een serie digitale foto´s van uw probleemtrap met de bijbehorende maten en wij zoeken een oplossing. Stuur uw vragen naar: info@pasopshop.nl. Bellen kan ook. Tel:073-6840840.
ADVIES: Zet het deurtje wel op de grond en NIET op een trede. Op de trede zou je gemakkelijk kunnen struikelen.
TIP: Wanneer je twijfelt of het de goede maat is. Leg stroken papier op de vloer van 72 cm en 33 cm. Dan weet je ongeveer hoeveel deuren 72 cm, panelen 72 cm en verlengstukken 33 cm je nodig hebt..